«Система не витримає», — Степанов заявив про «напружену ситуацію» з госпіталізацією хворих на Covid-19 (Відео)

13.10.2020   11:23    554


В Україні різко зростає кількість хворих на Covid-19, які потребують медичної допомоги в умовах стаціонару – за останню добу в нашій країні госпіталізували 865 хворих коронавірусною інфекцією.

Про це заявив сьогодні на брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“У нас напружена ситуація з ліжками, з госпіталізаціями. За минулу добу було госпіталізовано 865 людей. Загалом на сьогоднішній ранок зайнято 21 277 ліжок в цілому по країні”, – сказав Степанов.

Міністр підкреслив, що така велика заповненість ліжкомість хворими на Covid-19 викликає тривогу у медиків і міністерства.

Это интересно:  В Николаеве дерево упало на автомобиль, оборвало провода и повалило несколько электроопор. ВИДЕО

“Ми турбуємось про те, щоб наша медична система витримала. Банально витримала той наплив хворих, який сьогоднішній день є”, – зазначив глава МОЗ.

Читайте також: Від коронавірусу в Україні померли вже понад 5 тисяч хворих

Максим Степанов наголосив, що Мінохоронздоров’я шукає резерви для розгортання додаткових ліжкомість для хворих на коронавірус, але можливості не безмежні.

“Здобути перемогу над Covid неможливо виключно за допомогою медичної системи – вона не витримає… Максимальна кількість ліжок у нас 52 тисячі. На сьогоднішній день у нас 34 тисячі 154 ліжка цілком по країні введено в обіг. Ще є 6,5 тисяч, які готові. Ще ми додамо там 12 тисяч, ще ми будемо додавати ліжка в Академії медичних наук, в різних інших закладах. Але всьому є межа”, – підкреслив Максим Степанов. 

Читайте також: Хворих із запаленням легень в Україні стрімко більшає – Степанов (Відео)

Щоб медики в лікарнях і надалі могли надати допомогу всім хворим на Covid-19, хто цього потребує, а система охорони здоров’я України не зазнала колапсу, дбати про це повинні і самі українці, підкреслив міністр. Максим Степанов наголосив, що для зменшення захворюваності на Covid-19 всі українці мають неухильно дотримуватись карантинних норм і правил, розроблених МОЗ України.

Это интересно:  В Одесской области на границе обнаружили подводный спиртопровод. ВИДЕО

“Неможливо досягти здоров’я не виконуючи правил”, – підкреслив Максим Степанов.


7days-ua.com
загрузка...Adblock
detector