Названі симптоми передозування вітаміном D - Новости Ю

Названі симптоми передозування вітаміном D

15.10.2021   13:20    616

У холодний сезон, коли типовий дефіцит вітаміну D, рекомендується приймати його добавки, але що станеться, якщо вжити вітамін в надлишку?

Дефіцит вітаміну D може призвести до розвитком різних проблем зі здоров’ям але також існує небезпека вживання дуже великої його кількості, також сполучена з певними порушеннями. Про це докладніше розповіли фахівці британської Національної служби охорони здоров’я (NHS).За словами експертів, стан гіпервітамінозу D означає токсичний ефект його отримання в надмірній кількості.

Малоймовірно, що токсичний рівень вітаміну D в організмі буде пов’язаний з їжею або сонячним світлом. Найчастіше передозування вітаміну є результатом прийому занадто великої кількості добавок.

Медики з NHS були назвали симптоми надлишку вітаміну. Вони відзначають, що в цьому випадку розвивається гіперкальціємія, коли в крові концентрується занадто багато кальцію. Це викликає появу певних ознак, таких як: нудота, блювота, втома, часте сечовипускання.

У найважчих випадках надлишок вітаміну D може викликати болі в кістках, а також проблеми з нирками і серцем. Якщо ви відчуєте нездужання і підозрюєте, що прийняли його в надлишку, потрібно припинити вживання і записатися на прийом до лікаря.

zdorovia.com.ua
Adblock
detector