Гороскоп Павла Глобы на 17 сентября 2021: все знаки зодиака

Сильно опухла ясна: що робити?

05.09.2021   00:20    427

Практично завжди припухлість в порожнині рота говорить про наявність інфекції, і від її етіології залежить розвиток захворювання і його наслідки, особливо при пускання всього на самоплив. У вас опухла ясна? Що робити, ви не знаєте?


Варто оцінити ступінь ураження тканин, якщо немає можливості негайно показатися лікарю. Запальний процес може бути як новим, так і рецидивом, наприклад, при нелеченом періодонтит, коли той перебуває в хронічній стадії. Уповільнений флюс, при якому не проведено резекція дентину для відтоку гнійного вмісту, може довго приносити страждання людині, проявляючись в періодичному локальному запаленні ясен. Якщо ж припухлість відзначається по ходу всього зубного ряду, то мова може йти про гингивите мул


і пародонтите. Чим швидше буде поставлений діагноз, тим з меншими ускладненнями пройде захворювання. Якщо у вас опухла ясна, що робити — ви не знаєте, то краще всього до візиту до стоматолога почати полоскання содово-сольовим розчином і відваром кори дуба. Практика показує, що анальгетики не прибирають ниючих болів, але тимчасове полегшення можуть принести гелі на основі анестезину.

Это интересно:  Фахівці назвали симптоми діабету, які виникають вночі

Опухла губа?

Крім ясен, може опухнути і губа при запальному процесі,

вражаючому м’які тканини зубного ряду. Така симптоматика дуже серйозна, тому відвідини лікаря просто необхідно! Оопухла верхня губа. Що робити, немає ні найменшого уявлення … Варто при огляді ротової порожнини з’ясувати, чи пов’язаний набряк губи із запаленням ясен, особливо локального — це може говорити про те, що періодонтит з серозної форми перейшов у гнійну. Несвоєчасне хірургічне втручання може призвести до флегмони, яка страшна своїми наслідками і ускладненнями. Якщо стоматолог підтвердить діагноз «флюс», то резекція дентальної тканини значно полегшить стан, але без систематичних полоскань содово-сольовим розчином не обійтися, як і без 3-х денного прийому антибіотиків линкомициновую ряду. Задавшись питанням «Опухла губа, що робити — невідомо «, варто знати, що не тільки флюс може стати причиною запалення. Це може бути як герпес, так і звичайний стоматит слизової рота. Якщо запалення локальне і не проходить протягом доби, то з візитом до стоматолога не варто тягнути: тільки на очному огляді лікар зробить висновок і скаже причину, яка викликала припухлість, призначивши схему лікування.

Это интересно:  Фахівці з'ясували, що може допомогти справитись с тривожністю

Запалення губи або набряк Квінке?

Не завжди припухлість на губі може говорити про наявність запалення: іноді це може говорити про почався ангіоневротичному набряку під назвою «Набряк Квінке». Одним з перших його симптомів завжди є саме набряклість верхньої губи, тому при перших підозрах треба терміново викликати швидку допомогу, так як будь-яке зволікання може коштувати людині життя: набряклість гортані призводить до асфіксії, що унеможливлює доступ повітря до легенів. Опухла ясна, що робити — ви не знаєте, і тут ще і верхня губа почала збільшуватися в розмірах? У даному випадку мова йде про запалення верхівки кореня зуба, для усунення якого можливо тільки хірургічне втручання. Не варто боятися йти до стоматолога: використовувані сучасні засоби для анестезії практично виключають всі відчуття дискомфорту при процедурі. І питання «опухла ясна, що робити» вже не виникне.

Это интересно:  Чим небезпечний надлишок йоду в організмі

Stylezhinki

Adblock
detector