Шустер назвав Михайла Саакашвілі праведником світу (вiдео) - Новости Ю

Шустер назвав Михайла Саакашвілі праведником світу (вiдео)

09.10.2021   10:44    313

Источник: glavcom.ua

Шустер вважає, що життя Саакашвілі під загрозою, однак він все одно бореться за права людей
Фото: Михайло Саакашвілі/Facebook

Ведучий зробив заяву у ефірі своєї програми 8 жовтня


Ведучий програми «Свобода слова Савіка Шустера», яка виходить на телеканалі «Україна», Савік Шустер, назвав голову Виконавчого комітету реформ України, колишнього президента Грузії Михайла Саакашвілі – «праведником світу». Про це він сказав в ефірі 8 жовтня, запис відеофрагменту опубліковано в Facebook програми.


Это интересно:  У Херсоні лікарні майже на 100% заповнені COVID-пацієнтами: ситуація набагато серйозніша, ніж висвітлюють у ЗМІ. ВІДЕО

«Я називаю праведником світу Михайла Саакашвілі. Михайло Саакашвілі повернувся в Грузію для того, щоб боротися за права людини, боротися за демократію, боротися за перемогу справедливості, якщо хочете, – зазначив Шустер. – Ось він був заарештований, зараз він перебуває в камері, оголосив голодування. І його життя під загрозою. Але в цьому випадку Михайло Саакашвілі – не тільки в цьому – він реально теж праведник світу».

Это интересно:  В Житомире снесли фабрику, которая производила легендарные местные носки (видео)

Раніше начальник пенітенціарної служби Грузії Ніка Цхваріашвілі повідомив, що Михайло Саакашвілі почав приймати в тюремній камері мед і натуральні соки.

Міністерство закордонних справ України викликало посла Грузії через затримання Саакашвілі і нагадали, що він є громадянином України.


Adblock
detector