Шмигаль у ВР назвав термін і умову, за якої в Україні буде повний локдаун (Відео)

17.11.2020   14:20    17587days-ua.com

Жорсткий карантин, як навесні, через поширення Covid-19 в Україні може бути запроваджений ще до кінця цього року, якщо заходи карантину вихідного дня не дадуть належного результату.

Про це заявив сьогодні у Верховній раді України Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

“За найближчі 2 тижні ми повинні побачити його (карантину вихідного дня – ред.) перші результати за умови дотримання абсолютно всіх правил. Якщо цього не станеться, тоді ми почнемо готуватись до більш жорстких карантинних обмежень”, – заявив Денис Шмигаль.

Это интересно:  Под посольством США устроили представление с Соросом (ВИДЕО)

Прем’єр наголосив, що вже перші вихідні з карантином в Україні дали результати: 14 листопада соціальна активність українців у містах з понад сотнею тисяч населення впала на понад 19%, 15 листопада – більше, як на 27%.

“Якщо ми знизимо контакти людей на вихідні, ми зможемо хоча б частково розірвати ланцюг заражень”, – сказав Шмигаль і додав, що зниження на 57% мобільності мешканців Чикаго в США дало можливість знизити зараження Covid-19 в цьому місті більше, як в 6 разів.

Это интересно:  SpaceX вывела на орбиту еще 60 спутников Starlink (ВИДЕО)

Дотримання норм карантину вихідного дня в Україні, переконаний Шмигаль, може дати такі ж успішні результати.

“Це 6 вихідних днів у листопаді, які дозволять зупинити такий розвиток епідемії в Україні. Йдеться про порятунок життів”, – наголосив Прем’єр-міністр України.

“Основне завдання карантину вихідного дня – це зробити так, щоб ми вийшли на плато за кількістю захворілих, тобто зафіксувати її на цифрах не більше 11-12 тисяч випадків на день… Рішення про повний локдаун не буде запроваджено до тих пір, поки у нас є альтернатива, але над цією альтернативою треба працювати разом”, – підкреслив Шмигаль.

Это интересно:  Леся Никитюк удивила образом лысой балерины (ВИДЕО)

Більше – у прямій мові Дениса Шмигаля у повній версії виступу глави Уряду України у Верховній раді у відео Телеканалу Прямий


загрузка...


Adblock
detector