Шкідливий напій при ендометріозі - Новости Ю

Шкідливий напій при ендометріозі

28.10.2021   23:20    918

При ендометріозі, тканина, що вистилає матку — ендометрій починає розростатися в маткових трубах і яєчниках. Це викликає сильні болі, особливо під час менструації.

Звичайно, симптоми можуть варіюватися, оскільки кожен організм унікальний. Однак дослідження показують, що відмова від кави або будь-яких напоїв , що містять кофеїн, може полегшити симптоми.Раніше було доведено, що кофеїн підсилює запалення. Оскільки ділянки з ендометріозом вже запалені, ситуація може погіршитися. Є також дослідження, що показують, що жінки повідомляють про значне зменшення симптомів після відмови від кофеїну.

Ще одна причина замінити каву на альтернативу — це вироблення естрогену. Занадто велика кількість естрогену пов’язано з розвитком ендометріозу. Жінки, які вже страждають на захворювання, часто мають більш високий рівень цього гормону. Кофеїн може збільшити вироблення естрогену. Дослідження показали, що у жінок, які п’ють каву, рівень цього гормону на 70 відсотків вищий.

Однак вчені підкреслюють, що кава не може сприяти розвитку ендометріозу. Так, кофеїн здатний погіршити симптоми вже наявного захворювання, але спровокувати його розвиток немає.
Adblock
detector