Шкідлива туалетна звичка, що підвищує ймовірність бактеріального зараження - Новости Ю

Шкідлива туалетна звичка, що підвищує ймовірність бактеріального зараження

09.10.2021   05:30    971

Для профілактики можливого небезпечного бактеріального зараження медики закликають суворо дотримуватись звички тримати кришку унітазу закритою.

Коли ми робимо щось одне кожен день, наші дії доводяться до автоматизму. Але фахівці попереджають, що існують поширені помилки, які люди роблять на автопілоті щодня, і вони можуть приховувати серйозний прихований ризик для здоров’я.Експерти в галузі гігієни і чистоти розповіли в інтерв’ю, що багатьом людям властива шкідлива туалетна звичка, що підвищує ймовірність бактеріального зараження. За словами фахівців, при відвідуванні туалету дуже важливо, щоб змив води в унітазі здійснювався з опущеним сидінням.

Это интересно:  Фахівці виявили, що колір очей впливає на ризик розвитку деяких захворювань

«Коли ми змиваємо воду, з унітазу вилітають крихітні частинки вологи, змішані з відходами. Ці частинки містять деякі дійсно небезпечні бактерії і можуть містити сліди шигели, кишкової палички та бактерії C. difficile, які можуть бути дуже шкідливі для людського організму», — говорить один з експертів, Адам Ліч.

Він попередив, що шкідливі бактерії здатні жити, осівши на різних поверхнях ванної та туалету, ще протягом декількох місяців.

Інші шляхи поширення небезпечних бактерій. За даними Національної служби охорони здоров’я, багато мікроби можуть якийсь час виживати на тканинах. При цьому статистично ймовірність бактеріального зараження нижньої білизни вища в порівнянні з верхнім одягом. Нижня білизна може містити мікроби від слідів фекалій і статевих інфекцій, таких як молочниця.

Это интересно:  Дієтолог назвала рибу для збільшення тривалості життя

На верхній одяг потенційно небезпечні бактерії можуть потрапити, якщо людина торкалась брудного предмета, зараженої їжі, або на ньому виявилися частки виділень того, хто вже інфікований.Adblock
detector