Щоденне вживання винограду захистить від тяжкої хвороби - Новости Ю

Щоденне вживання винограду захистить від тяжкої хвороби

20.09.2021   22:00    326

Зниження когнітивних функцій з віком — природний процес. Харчування може впливати на нього як позитивно — уповільнюючи, так і негативно — прискорюючи.

У дослідженні, опублікованому в журналі Experimental Gerontology, вчені з Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі проаналізували сполуки, присутні у винограді і вині, і розглянули їх як потенційний сповільнювач зниження когнітивних функцій або інших психічних ефектів старіння.

Это интересно:  Взаємозв'язок між стресом та переїданням: як вирішити проблему


Команда зібрала 10 учасників із середнім віком 72 роки, які страждають легким когнітивним зниженням. Частина споживала виноградний порошок, еквівалентний приблизно 2,25 чашки фрукта, а частина плацебо.

Шість місяців потому команда провела сканування мозку і тести для перевірки когнітивного зниження серед для всіх учасників. Результати показали, що учасники, які вживали виноградний порошок, підтримували здоровий рівень метаболічної активності в ділянках мозку, які найбільш рано уражаються хворобою Альцгеймера. У групі плацебо в тих же частинах спостерігалося зниження метаболізму.

Это интересно:  Експерти порадили, як боротися з осінньою нудьгою

zdorovia.com.uaAdblock
detector