Гороскоп на 25 сентября 2021 по картам Таро: все знаки зодиака

Що за хвороба така, якщо ломить тіло без температури

05.09.2021   11:00    238

Всі захворювання супроводжуються різними маячками, завдяки яким людина розуміє, що в організмі щось не так, і терміново потрібно звертатися до лікаря. Подібними сигналами є температура, нежить, кашель, болі в тому чи іншому органі. При наявності подібних явищ кожна людина повинна, не відкладаючи, сходити до лікаря і з’ясувати, чому ж організм дав збій.


Грип


Найпоширенішим відповіддю на питання про те, чому ж ломить тіло без температури, стане діагноз: можливо, у вас ГРВІ чи грип. Але тут же виникає здивування в очах — адже температури-то немає. Справа в тому, що інкубаційний період даних захворювань налічує 2-3 доби, коли симптоми можуть тільки розвиватися, а про хворобу сигналізують тільки деякі деталі, такі як ломота в тілі, легкий озноб. Пізніше, звичайно ж, з’явиться і температура. Але на перших порах її може навіть і не бути. Крім ломоти у м’язах, захворювання також може супроводжуватися нежиттю, кашлем, закладенням носа. Більш важкі форми грипу мають і інші симптоми, про це пізніше.

Это интересно:  Фахівці розповіли про наслідки дефіциту вітаміну B12

Пташиний грип

Більш важке захворювання, ніж звичайна застуда — пташиний грип H1N1, при якому також ломить тіло без температури, є нежить або кашель. Самостійно відрізнити звичайний грип від іншої його форми практично неможливо, це може зробити тільки лікар, так що при будь-якому захворюванні краще не займатися самолікуванням, а обов’язково відвідати хорошого лікаря.

Герпес

Здавалося б, таке захворювання, як герпес, не так страшно. Але це помилка. Іноді подібна застуда протікає досить важко, і в процесі хвороби може спостерігатися невелика температура, ломота в тілі, можуть також опухати ясна і гланди, боліти горло. Варто пам’ятати, що будь-яка вірусна інфекція, у тому числі і герпес, протікає у всіх по-різному.

Навантаження

Это интересно:  Лікар розповів, як мінімізувати ризик деменції

Якщо хочеться розібратися, чому ж ломить тіло без температури, варто гарненько пригадати вчорашній день. Може, з незвички організм отримав фізичне навантаження, а сьогодні просто ломота реагує на вчорашнє старанність господаря. Так, навіть просто побігавши за м’ячиком на природі, з незвички можна отримати біль у м’язах і суглобах. А якщо вже вчора всією сім’єю копали картоплю чи допомагали на будівництві у друзів, нема чого дивуватися, якщо тіло реагує подібним чином.

Містика

Про те, чому ломить тіло без температури, можуть розповісти різні бабки, віщунки і ворожки. Вони без заминки скажуть — пристріт, псування або навіть прокляття. У такій справі мають значення будь симптоми, в тому числі і звичайна ломота в тілі без супутніх показників. А якщо вже і температура виявиться, то тут взагалі справа погано. І, природно, все це потрібно лікувати-знімати-викочувати. Після лікування ломота в тілі, звичайно ж, пройде, але от не факт, чи пройшла вона сама собою, від ліків, або від того, що бабця нашептала.

Это интересно:  Що краще приготувати перед сном, щоб схуднути?

Пухлини

Якщо ж у людини температура, ломить кістки, і стан організму не так на кращому рівні, варто також розглянути такий варіант, як наявність пухлин в організмі. Якщо лікар в якості підстраховки вирішив відправити пацієнта на додаткові аналізи, не варто панікувати, краще просто перевірити ще раз і бути впевненим, що в організмі все гаразд.

StylezhinkiAdblock
detector