Гороскоп на 18 сентября: подумайте о важных вещах

Що робити, якщо мучать болі під ребрами

05.09.2021   01:00    535

Вагітність — це особливий період у житті для кожної майбутньої матусі. Але часто виходить так, що жінці заважають насолоджуватися цим чудовим часом різного роду болю.

Під час вагітності організм піддається дуже великому навантаженні, з якою він не завжди справляється. Зазвичай жінці не можна допомогти лікарськими препаратами, оскільки більшість з них протипоказані при вагітності. І не залишається нічого іншого, як смирно чекати пологів, долаючи неприємні відчуття і болі.Причини появи болю

Дуже часто вагітну турбують болі під ребрами. Цей симптом абсолютно безпечний, і з’являється він внаслідок збільшення матки. Найчастіше спостерігається на останніх термінах вагітності, але може відчуватися і починаючи з 12 тижнів. Малюк росте, відповідно, матка збільшується і трохи тисне на мамині ребра та інші оточуючі її органи. Якщо малюк активний і намагається «залізти по ребра», то відчуття стають просто нестерпними. А найголовніше те, що позбутися від цих болів допоможуть тільки пологи. Але трохи полегшити їх, звичайно, можна. Далі наведено кілька порад, як зменшити болі під ребрами.

Это интересно:  Які продукти допоможуть зменшити біль у суглобах

Як впоратися з болем

Вагітним протипоказані практично всі лікарські препарати. Позбавлятися від неприємних відчуттів в ребрах найкраще, виконуючи наступний ряд вправ:

  1. Можете полежати на боці. Якщо відчуваються болі під ребрами зліва ззаду, то лягти стоїть на протилежний бік. Це зменшить тиск не тільки на ребра, але й на внутрішні органи.
  2. Якщо дитина «заліз під ребра», в цьому випадку може допомогти глибокий вдих і підняття рук над головою. Потім потрібно повільно видихнути, опускаючи руки. Повторювати вправу потрібно кілька разів на день. В результаті, малюк поміняє своє положення, що трохи зніме біль. Але головне в цій справі не перестаратися, оскільки малюк може перевернутися ніжками вниз, що дуже небажано на останніх термінах вагітності.
  3. Ще одна вправа — це «кішка». Треба встати на карачки і вигинати спину по-котячому: вгору і вниз, напружуючи і розслабляючи м’язи спини. Такі систематичні заняття допоможуть зняти болі під ребрами.
  4. Слід носити комфортну і вільний одяг, що не здавлюючу животик і грудну клітку.
  5. Обов’язково потрібно стежити за правильною поставою при ходьбі і в сидячому положенні.
Это интересно:  Дієтолог назвав продукти, які краще вживати, не розігріваючи

Що потрібно робити

Болі під ребрами при вагітності — дуже часте явище. Воно абсолютно безпечно ні для жінки, ні для її дитини. До того ж до кінця вагітності животик трохи опускається, стає легше дихати, і йдуть болю під ребрами. У будь-якому випадку обов’язково необхідно повідомити про неприємні відчуття свого гінеколога. Виконувати вправи слід лише з дозволу лікаря.

Это интересно:  8 доступних продуктів, які здатні продовжити життя

Скоро все закінчиться

Якщо всі ці поради не змогли вам допомогти, не впадайте у відчай! Вагітність швидкоплинна і незабаром, зустрівшись зі своїм довгоочікуваним малям, ви будете іноді нудьгувати по животику. Всі тяготи вагітності та пологів відразу ж забуваються, коли тримаєш на руках своє маленьке диво.

Stylezhinki

Adblock
detector