Що може відбуватися з організмом, якщо щодня з'їдати дрібку кориці - Новости Ю

Що може відбуватися з організмом, якщо щодня з’їдати дрібку кориці

04.10.2021   21:40    1253

Щоденне вживання кориці може впливати на здоров’я.

Рівень холестерину. Регулярне вживання кориці може позитивно впливати на вміст холестерину в крові, забезпечуючи профілактику його підвищення. З’єднання кориці, коричневий альдегід, здатен блокувати ферменти в організмі, які виробляють холестерин, тим самим зменшуючи кількість жиру в кровообігу.Стан порожнини рота. Кориця здатна не тільки маскувати неприємний запах з рота. Вона також може знищувати бактерії в роті, перешкоджаючи розвитку карієсу. Відвар з декількох паличок кориці, настояних на гарячій воді, можна використовувати як натуральний ополіскувач для рота.

Это интересно:  Лікарі розповіли, що може стати причиною зниження нижнього тиску

Апетит. Використання кориці допомагає контролювати кількість споживаної їжі. Згідно з дослідженням, кориця дозволяє швидше відчувати ситість і довше зберігати її.

Головний мозок. Наявні дані свідчать, що щоденне вживання кориці знижує ризик розвитку недоумства. Її компонент коричневий альдегід в поєднанні з епікатехіном може запобігати утворенню так званих тау-білків в головному мозку, що викликають хворобу Альцгеймера.

Травлення. Кориця позитивно впливає на стан кишкової флори, допомагає при метеоризмі.

Это интересно:  Яким повинен бути раціон харчування з настанням холодів

Будьте уважні! Занадто велика кількість кориці може провокувати різні проблеми, від роздратування шкіри до прискореного серцебиття. Вживати більше двох грамів на день не рекомендується.Adblock
detector