Що це означає оніміння великого пальця ноги - Новости Ю

Що це означає оніміння великого пальця ноги

24.10.2021   00:00    849

Найчастіше оніміння великого пальця ноги пояснюється невідповідним взуттям та фізичним тиском, але також за цим можуть ховатися різні патології.

Кривий таз, проблемна постава. Викривлення тазу може бути вродженим або є наслідком певних фізичних навантажень. У його випадку довжина ніг виявляється неоднаковою, що також визначає різницю в тиску на стопи і конкретно — на великі пальці. Якщо оніміння часто виникає при ходьбі або бігу, відвідайте ортопеда і проконсультуйтеся з ним.Нестача вітаміну B12. Його стійкий дефіцит сприяє пошкодженню мієлінової оболонки — захисного покриття нервів. Як результат, людина відчуває неврологічні симптоми у вигляді неприємних відчуттів, включаючи оніміння.

Цукровий діабет. Коли раз у раз німіє великий палець ступні, це може означати діабет — точніше, говорить про порушення, що викликаються підвищеним цукром в крові.

Люди з діабетом часто страждають від поганого кровообігу в ногах, що виникає в результаті атеросклерозу (кальцифікації судин).

Зловживання алкоголем. У його випадку також можливе пошкодження нервів. Якщо це відбувається в ногах, може відчуватися оніміння їх пальців.

zdorovia.com.ua
Adblock
detector