Сержанти навчалися швидкісній стрільбі (ФОТО) - Новости Ю

Сержанти навчалися швидкісній стрільбі (ФОТО)

24.10.2021   13:00    1015

У механізованій бригаді Холодний Яр завдяки зусиллям командування сержанти впевнено набувають досвіду за стандартами країн НАТО.

Так, днями головні сержанти більшості підрозділів виконали вправи зі швидкісної стрільби з автомата на коротких відстанях із положення стоячи та лежачи.«Треба відмітити, що такий вид військової дисципліни, як швидкісна стрільба, з’явився і став популярним у війську з початком російської агресії. Вже у 2017 році вправи зі швидкісної стрільби з’явилися у Курсі стрільб для підрозділів ЗСУ. У сучасних умовах такий вид стрільби набуває нового значення, поступово стаючи нормою», — підсумовує головний сержант бригади Сергій Третяк, який виступив з ініціативою проведення такого тренування.

«Вчитися самостійно приймати рішення, виконувати завдання за призначенням, діяти в умовах обстановки, що змінюється, — головне у сучасній українській армії», — зазначив головний старшина Оперативно-тактичного угруповання «Схід» Валерій Мухін, який був присутній під час виконання вправ стрільб.

armyinform.com.uaAdblock
detector