Сергей Притула показал нежное фото с женой и дочерью

30.07.2020   19:30    1393

Из-за наступившего в связи с пандемией коронавируса кризиса больше всего пострадал малый и средний бизнес. Поэтому ведущий проектов «Хто зверху?» и «Дети против звезд» (Новый канал) Сергей Притула решил финансово поддержать туристическую отрасль и ближайшее время отдыхать только в Украине.

Я не полечу закордон з мотиву не так безпекового, як патріотичного. Знаю, в якій дупі зараз туристична галузь в Україні. Тому, якщо я і залишу цього року комусь гроші за свій відпочинок, то це будуть українські готельєри, ресторатори, власники прокату квадроциклів чи катамаранів. Наша сім‘я після послаблення карантинних заходів вже мандрувала Закарпаттям, Буковиною та Прикарпаттям. Зараз будемо мандрувати півднем України. Діти хочуть моря. А я хочу, щоб наш відпочинок допоміг українській індустрії гостинності!

отметил ведущий Нового канала.

На днях Притула вместе с семьей отправился на юг Украины — в Геническ Херсонской области, который ведущий в шутку называет Мальдивами.

Як би не було скрутно з грошима, як би не потерпали від карантину, але я був би не я, якби хоч на кілька днів не вивіз сім‘ю на Мальдіви! Бажаю, щоб усі могли собі це дозволити у 2020-му!

пошутил Сергей.
Это интересно:  Модель Тина Кунаки заинтриговала "беременными" фото


загрузка...


Adblock
detector