Семеро захисників України отримали нові квартири (ФОТО) - Новости Ю

Семеро захисників України отримали нові квартири (ФОТО)

17.09.2021   06:15    362

Сьогодні, 16 вересня, під час сесії міської ради семеро учасників бойових дій отримали сертифікати на нові квартири.

Ініціатива відбулася за програмами, які реалізує Міська асоціація учасників АТО, –  “Соціум” та “Житло для учасників АТО”.  Список ветеранів, яким сьогодні пощастило змінити житло склали самі атовці, пише Голос-Інфо.


Нові ключі отримали учасники бойових дій упродовж 2015-2017 років:

  • Василь Хробатенко – батько чотирьох дітей. Мешкав у двокімнатній квартирі. Отримав двокімнатну квартиру. “Соціум”. Воював у 2016 році в Луганській області.
  • Олег Горбачевський – батько двох дітей. Мешкали у квартирі тітки. Отримав двокімнатну квартиру. “Соціум”. Воював у 2016-2017 роках у Луганській області.
  • Ігор Бурчак – батько двох дітей. Мешкали у квартирі тестя. Отримав двокімнатну квартиру. “Соціум”. Воював у 2016-2017 роках у Луганській області.
  • Віталій Провальний – мешкали з рідними в однокімнатній квартирі. Отримав двокімнатну квартиру. “Соціум”. Воював у 2015-2016 роках у Луганській та Донецькій областях.
  • Святослав Мельник – батько двох дітей. Мешкає з тещею у квартирі родичів. Отримав двокімнатну квартиру. “Житло для воїнів АТО”. Воював у 2016 році, Маріупольський напрямок.
  • Дмитро Шустакевич – винаймає квартиру. Отримав двокімнатну квартиру. “Житло для воїнів АТО”. Воював у 2016-2017 роках, Луганський напрямок.
  • Василь Ткач – винаймає квартиру. Отримав двокімнатну квартиру. “Житло для воїнів АТО”. Воював у 2016-2017 роках, Луганський напрямок.
Это интересно:  Красота Карпат: в сети показали потрясающее фото со склонов Говерлы (ФОТО)

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять, військова форма та у приміщенні


На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та у приміщенні

golosinfo.com.ua


Adblock
detector