СБУ викрила іноземців, що вербували українців для вбивств і терактів, і повернула їх додому. ВІДЕО

10.10.2020   12:35    1942


Служба безпеки попередила спробу створення осередку міжнародного неонацистського угруповання в Україні

Источник: uainfo.org

Як зазначає пресцентр спецслужби, воно причетне до вчинення в різних країнах терористичних проявів на расовому ґрунті з використанням саморобних вибухових пристроїв, повідомляє UAINFO.org.

Оперативники СБУ встановили двох іноземних громадян, які прибули в Україну для вербування місцевих мешканців до лав екстремістів.

Это интересно:  В Австралии обнаружили громадный коралловый риф (ВИДЕО)

Вони також підготували відеоролик, в якому пропагували ідеї неонацизму й закликали громадян до вчинення особливо тяжких злочинів, зокрема вбивств і терактів. Для поширення цього відео представники угруповання залучили учасників спеціалізованих спільнот у соцмережах.

У спецслужбі зазначили, що іноземці намагалися вступити до одного з українських військових підрозділів для здобуття бойового досвіду, який представники угруповання планували використовувати у протиправній діяльності.

Это интересно:  В Харькове на ходу загорелся трамвай (ВИДЕО)

«Співробітники СБУ своєчасно викрили та задокументували всі спроби міжнародних екстремістів створити свою «філію» в нашій країні», — мовиться в повідомленні.

На підставі положень Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» спецслужба вирішила примусово повернути вербувальників до країни походження з подальшою забороною в’їзду в Україну строком у три роки.

Это интересно:  В Харькове люди на ходу выпрыгивали из горящего трамвая (видео)
загрузка...Adblock
detector