СБУ показала оперативні кадри антитерористичних навчань біля лінії фронту на Донбасі (Відео)

31.05.2021   16:46    5047days-ua.com

“Терористів”, які готували диверсію на Авдіївському коксохімі, сили ООС успішно знешкодили і затримали.Як повідомляє Служба безпеки України, такою була легенда антитерористичних навчань, проведених біля лінії фронту на Донбасі.

“Участь у навчаннях взяли представники регіональних підрозділів СБУ, Збройних Сил України, штабу Об’єднаних сил, Нацгвардії, Нацполіції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Держприкордонслужби, органів державної влади та місцевого самоврядування. Головною метою навчальних заходів стала перевірка та підвищення рівня міжвідомчої взаємодії в умовах імовірної диверсійної та терористичної загроз”, – йдеться в повідомленні.

Это интересно:  Вмовили продовжувати жити: в Одесі копи врятували суїцидника (відео)

В ході навчань СБУ та інші силовики Об’єднаних сил відпрацьовували взаємодію підрозділів в умовах, максимально наближених до дій у разі реальної загрози терористичного акту чи диверсії на підприємстві неподалік лінії розмежування.

«Учасники зборів відпрацювали алгоритм спільних дій із нейтралізації «диверсантів», які за легендою навчань планували здійснити диверсію на Авдіївському коксохімічному заводі та втекти з міста. Силовики провели комплекс оперативно-розшукових, контррозвідувальних та фільтраційних заходів із виявлення та знешкодження умовних злочинців. Завдяки злагодженим діям усіх підрозділів навчань, умовні злочинці були своєчасно виявлені і затримані, наслідки їх підривної діяльності — нейтралізовано», — уточнили в СБУ.

Это интересно:  Во Львове бесплатно наливали пиво за голы в ворота сборной России (ВИДЕО)

Кадри з антитерористичних навчань і спецоперації з затримання «диверсантів» СБУ опублікувала на своєму сайті.Adblock
detector