Саакашвілі втратив свідомість у в'язниці: його лікар повідомив подробиці (відео) - Новости Ю

Саакашвілі втратив свідомість у в'язниці: його лікар повідомив подробиці (відео)

18.11.2021   22:04    520

Источник: glavcom.ua

Саакашвілі стало погано, він впав і знепритомнів
фото: realist.online

Кіпшидзе: «Я вчора його бачив, йому було дуже погано»


Експрезидент Грузії Михайло Саакашвілі знепритомнів у в’язниці. Подробиці події розповів лікар політика Ніколос Кіпшидзе в ефірі на телеканалі «Україна 24».


За словами медика, всі деталі того, що сталося, поки що невідомі. Сам Кіпшидзе зараз їде до Саакашвілі у госпіталь.

«Мені зателефонували і сказали, що він впав і знепритомнів. Я зараз у машині та їду в госпіталь. Я вчора його бачив, йому було дуже погано. Я сьогодні звертався до влади, з проханням щось зробити, але реакції не було» – сказав Кіпшидзе.Ще Саакашвілі заявив, що помре від голоду, аби звільнити Грузію та зберегти її європейський шлях.

Минулого тижня пенітенціарна служба Грузії підтвердила, що Михайла Саакашвілі вивезли з виправної колонії та доставили до в’язничної лікарні.

Раніше Офіс президента України заявив, що Зеленський закликав прем’єра Грузії пустити до Саакашвілі матір та українських лікарів.

Як відомо, Саакашвілі готовий припинити голодування та назвав умову. Раніше Європейський суд з прав людини закликав Саакашвілі припинити голодування.

Згодом прем’єр-міністр Грузії Михайло Гарібашвілі в розмові з президентом України Володимиром Зеленським заявив про неприпустимість втручання українських громадян у ситуацію з Михайлом Саакашвілі.Adblock
detector