Розстріл Land Cruiser у Дніпрі: чоловік заборгував аліменти на 3-річного сина, який бачив вбивство батька

25.04.2021   17:29    295


У застреленого в Дніпрі 42-річного чоловіка були проблеми з виплатами аліментів. У судовому реєстрі дані про нього фігурують у справах про стягнення аліментів, позбавлення батьківських прав та виключення даних про батька.

Источник: nnovosti.info



Зокрема, 2018 року Ленінський районний суд Дніпра розглядав спрову щодо несплати аліментів, заборгованість за якими зросла до 56 тисяч 599,98 гривень. Автор позову просила суд стягнути з відповідача пеню на її користь у розмірі 1% за кожен день прострочення і судові витрати по справі.

Это интересно:  В Киеве возле станции метро заметили оленя (видео)

У підсумку, згідно з рішенням суду, чоловік мав виплатити 60 тисяч гривень.

Убитий у центрі Дніпра чоловік – представник місцевої азербайджанської діаспори Мамедов Анар Худакерім Огли. За інформацією з преси, вбитий разом зі своїм братом Рамізом міг керувати криворізьким організованим злочинним угрупованням «Мамедовські», яке займається оптовими поставками наркотиків по всій Дніпропетровській області. Водночас пізніше ряд ЗМІ спростував інформацію про причетність Мамедова до ОЗУ. Мовляв, убитий чоловік у Дніпрі – повний тезка Анара Мамедова з Кривого Рогу.

Это интересно:  Учні вискакували з вікон третього поверху: у школі Росії сталась стрілянина з жертвами (Відео)

Ім’я жінки, зазначеної в техпаспорті – Мамедова Оксана Алаббасовна – збігається з даними колишньої керівниці фірми «МЕГА ТРЕЙД» – підприємства, що займається оптовою торгівлею запчастинами для авто.

Нагадаємо, незадовго до свого вбивства Анар Мамедов із 3-річним сином сів у Toyota Land Cruiser. Дитина бачила розстріл свого батька. Як розповіли свідки, у малого руки в крові.

Это интересно:  В Беларуси при пожаре обрушилась крыша храма (ВИДЕО)










Adblock
detector