«Розсекретила» Олега Винника: Оля Полякова розповіла, чи носить співак обручку - Новости Ю

«Розсекретила» Олега Винника: Оля Полякова розповіла, чи носить співак обручку

16.09.2021   08:31    788

Співачка Оля Полякова, яка нещодавно шокувала публіку зізнанням про «спільну дитину з Олегом Винником» продовжує ділитися «одкровеннями» про життя популярного виконавця.

Источник: showbiz.fakty.ua


Так, на вокальному шоу «Співають всі!» зірка відкрила очі багатьом «вовчицям» на те, чи носить їх кумир кільце на безіменному пальці (там, де у багатьох українців красується обручка), пише сайт телеканалу «Україна».


Справа в тому, що одним з учасників нового випуску шоу став 32-річний Роман Мілян зі Львова. Для свого виступу чоловік вибрав хіт Віктора Павлика «Ні обіцянок, ні пробачень», проте не всім експертам сподобалося його виконання.

Это интересно:  «Дівчата з вищого світу»: Алла Пугачова з дочкою «запалили» на танцполі під хіт Меладзе

«Якби я, як продюсер, вибирала, я б точно сказала, що він сподобається дівчатам, — заявила під час цього виступу капітан зоряної» сотні «Наталя Могилевська. — Нам усім подобається виконавець, але ми всі сидимо, бо пісня не конкурсна. Вона не «піднімає».

В результаті Роман набрав лише 42 бали. Сам Віктор Павлик віддав свій голос за учасника, але зазначив, що все-таки йому чогось не вистачило в цьому виконанні, після чого продемонстрував майстер-клас, як слід співати цю композицію. Також вирішила дати раду конкурсанту, але вже більш особистого характеру, Оля Полякова.

«На сцені кільце потрібно знімати — беріть приклад з Винника», — несподівано заявила вона. Іншими словами, співачка дала зрозуміти, що в повсякденному житті хитрий «повелитель вовчих» носить кільце на «тому самому» пальці, а перед виходом на сцену знімає його.

Это интересно:  Эльза Хоск устроила яркую фотосессию в плаще цвета фуксии

Звичайно, важко сказати, чи зробила Оля «відкриття» для багатьох шанувальників співака, але з урахуванням того, що про особисте життя Олега Винника невідомо майже нічого (артист, як відомо, не коментує свій сімейний стан в інтерв’ю), навряд чи інформація стала «приємним сюрпризом «для багатьох» волціч «, які потай сподіваються завоювати серце свого кумира.

Нагадаємо про ще один «одкровенні» Полякової: днями вона пояснила, чому живе з чоловіком, не дивлячись на відсутність пристрасті у стосунках.


Adblock
detector