Розраховувалися повіями: ексглава європейського біатлону приховував допінгові злочини Росії

28.01.2021   19:28    148


Колишній глава Міжнародного союзу біатлоністів (IBU) Андерс Бессеберг визнаний винним у справі про приховування допінг-проб російських біатлоністів. Про це повідомляється на офіційному сайті IBU.

Источник: nnovosti.info

«Після вичерпного розслідування комісія прийшла до висновку, що і у пана Андерса Бессеберга, і у пані Ніколь Реш (Колишній генеральний секретар IBU — «Апостроф») є справи, що вимагають відповіді за порушення правил IBU, виходячи з очевидної захисту інтересів Росії без вагомих підстав, особливо в питаннях антидопінгу», — йдеться в заяві IBU.

У 2018 року австрійська поліція почала розслідування випадків корупціі в керівництві IBU на підставі свідчень колишнього директора російського «Антидопінгового центру» Григорія Родченкова, який повідомив, що Бессеберг допомагав приховувати дані про позитивні допінг-проби росіян.

Комісія IBU передбачає, що в якості хабарів для Бессеберга оплачували витрати на російських повій, дарували дорогі годинники, а також організовували відпустку і полювання в Росії. Чиновник підтвердив, що з 2010 по 2014 роки він користувався послугами повій в Москві, але не знає, хто оплачував її послуги. Під час обшуку в будинку Бессеберга поліція виявила 13 дорогих годинників. Норвежець визнав, що один годинник, вартістю близько 20 тисяч євро, йому подарувала російська офіційна особа.

Это интересно:  Уламки двигуна падали з неба: з'явились подробиці екстреної посадки "Боїнга" у США (Відео)загрузка...

Adblock
detector