Розкрадання 37 млн грн при облаштуванні військового полігону: справу скерували до суду (фото)

21.04.2021   13:08    219


До суду скеровано справу стосовно колишніх посадовців Збройних сил України, обвинувачених у розтраті 37 млн гривень, виділених на облаштування полігону «Широкий лан». Про це повідомляє САП.

Источник: nnovosti.infoПрокурорами САП за матеріалами досудового розслідування НАБУ скеровано до суду обвинувальний акт про обвинувачення колишніх посадовців Збройних сил України та двох представників приватного товариства у розтраті понад 37 млн гривень під час облаштування військового полігону «Широкий лан».

Это интересно:  Теракт в Казани: второй стрелок ликвидирован (ВИДЕО)

В ході досудового розслідування встановлено, що у 2017-2018 роках начальник Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних сил України, начальник Управління будівництва, реконструкції та капітального ремонту військових об’єктів Головного КЕУ ЗСУ та начальник відділу технічного нагляду за будівництвом Головного КЕУ ЗСУ у змові з директором та бенефіціарним власником приватного товариства, організували прийом робіт та послуг з облаштування польового табору «Широкий лан» у с. Улянівка Миколаївської області.

Это интересно:  Забили молотком та намагалися спалити: у Львові жорстоко вбили людину

Попри те, що роботи з облаштування польового табору фактично не були виконані, посадовці ЗСУ все ж «посприяли» в перерахуванні на рахунки компанії коштів.

Як наслідок, державі було завдано збитків на суму понад 37 млн гривень, що підтверджується висновком Державної аудиторської служби та проведеними у справі експертизами.

Дії колишніх службовців Збройних сил України та представників приватного товариства кваліфіковані за ознаками злочинів, передбачених ч.5 ст. 191, ч.1 ст. 366 Кримінального кодексу України.

Это интересно:  В США 8-летний мальчик спас маленькую сестру от смерти: вспомнил урок известного рестлера. ВИДЕО

На сьогодні досудове розслідування у справі закінчено. Обвинувальний акт скеровано до Вищого антикорупційного суду для розгляду по суті.


Adblock
detector