Розгадування кросвордів впливає на розвиток деменції - Новости Ю

Розгадування кросвордів впливає на розвиток деменції

16.11.2021   13:00    527

Експерти Медичної школи Університету Ексетера та Королівського коледжу Лондона проаналізували дані більш ніж 17 000 здорових людей у ​​віці 50 років та старші, представлені в онлайн-дослідженні.

Щоденні кросворди пов’язані з гострішим розумом у подальшому житті.


Кейт Веснес, професор когнітивної нейробіології в Медичній школі Університету Ексетера, сказав: «Ми виявили прямий взаємозв’язок між частотою використання словесних головоломок та швидкістю та точністю виконання дев’яти когнітивних завдань, що оцінюють низку аспектів функції, включаючи увагу, міркування та пам’ять».


У тих, хто повідомляв про те, що вони вирішують головоломки, постійно покращувалась продуктивність, і загалом вона поступово покращувалася зі збільшенням частоти використання головоломок. Наприклад, при тестуванні швидкості граматичного мислення та точності короткочасної пам’яті виконання словесних головоломок було пов’язане із віковим скороченням приблизно на 10 років.

На основі своїх результатів дослідники підрахували, що люди, які сказали, що вони брали участь у розгадуванні слів, мали функцію мозку на 10 років молодше за їх вік за тестами на швидкість граматичного мислення та точність короткочасної пам’яті.

Проте критики зазначили, що оскільки це обсерваційне дослідження, воно не визначало причинно-наслідкових зв’язків.

zdorovia.com.ua
Adblock
detector