Рослини рятують від стресу - Новости Ю

Рослини рятують від стресу

08.10.2021   15:20    264

Опитування показало, що в період самоізоляції значна кількість людей зайнялась розведенням домашніх рослин. І це посприяло скороченню рівня стресу.

Ось уже понад півтора роки на нашій планеті триває пандемія коронавірусу, і в багатьох країнах вона пов’язана з тривалими карантинними обмеженнями. Перебуваючи в умовах самоізоляції чи віддаленої роботи, тобто без можливості виїжджати в офіс, люди звернули пильнішу увагу на свої житла. Опитування понад 2 000 осіб дозволило з’ясувати, що ж робить житло людини максимально комфортним. 40% в якості головного чинника назвали наявність домашніх рослин.Это интересно:  Через які звички виникає головний біль

Особливо актуальні ці рослини в зимовий період часу, коли природне цвітіння за вікном припиняється, листя опадає. Наявність рослин понад 60% опитаних вважають важливим фактором для зниження рівня стресу. На другому місці в списку важливих факторів, які допомагають зменшити стрес, люди назвали предмети яскравих кольорів. Ну а на третьому — приємні на вигляд канцелярські товари.

Это интересно:  Для людей з якими хворобами грип може бути смертельним

Експерти згодні з тим, що рослини дійсно можуть зміцнити психіку. Зелений колір позитивно впливає на психоемоційний стан людини, що не раз показували авторитетні наукові дослідження. Крім того, догляд за домашніми рослинами, як і утримання домашніх тварин, зміцнює почуття відповідальності і дозволяє насолоджуватися результатами своєї праці в щоденному режимі, що дуже важливо.

Это интересно:  Кардіохірург пояснив, як уберегтися від наслідків температурних гойдалок

zdorovia.com.uaAdblock
detector