Росію впіймали на навмисній дискредитації західних вакцин від Covid-19 для просування «Спутника V»

29.04.2021   14:05    777


7days-ua.com

Росія проводить узгоджену медіакампанію дискредитації конкурентів у виробництві вакцини задля пропагування свого препарату від коронавірусу.Як повідомляє “Європейська правда“, про це йдеться в огляді сайту Euvsdisinfo, який веде оперативна група зі стратегічних комунікацій зовнішньополітичної служби ЄС. Сайт займається спростуванням кремлівської пропаганди.

Починаючи з січня, Росія активізувала свої зусилля щодо пропагування вакцини «Спутник V» з залученням як державних органів влади, так і ЗМІ — одночасно поширюючи дезінформацію, щоб звинуватити Захід та ЄС у саботажі російської вакцини, йдеться в огляді.

Это интересно:  Ученые рекомендуют увеличить интервал между прививками против коронавируса

У звіті обговорюється дезінформація щодо вакцин під час пандемії, а також згадуються китайські Sinovac та Sinopharm, але особлива увага приділяється російському препарату.

Наприклад, експерти ЄС зазначають, що акаунт «Спутник V»  у Twitter публічно виступив проти регулятора ЄС, звинувативши його у необ’єктивності.

«Сіючи недовіру до Європейського агентства з лікарських засобів, прокремлівські суб’єкти дезінформації мають на меті підірвати та роздробити загальноєвропейський підхід до забезпечення поставок вакцин», — сказано в огляді.

Это интересно:  В королевской семье Великобритании - первый случай тромбоза после COVID-вакцинации

Російські операції впливу націлені також на певні країни: Грузії дорікають за те, що вона вибрала вакцини за схемою COVAX замість «Спутника», а Україну звинувачують у «геноциді», оскільки вона не придбала вакцину для свого населення, тоді як Білорусь хвалять за співпрацю.

Adblock
detector