Росія заблокувала проведення наради ОБСЄ у Варшаві - Новости Ю

Росія заблокувала проведення наради ОБСЄ у Варшаві

17.09.2021   10:28    293

Сполучені Штати закликають Росію припинити блокувати проведення Щорічної наради ОБСЄ з огляду імплементації зобов’язань держав-учасниць у людському вимірі (HDIM), початок якої був запланований на 27 вересня у Варшаві.


Як передає кореспондент Укрінформу, про це заявила тимчасово повірена у справах США при ОБСЄ Кортні Острієн під час засідання Постійної ради Організації з безпеки та співробітництва у Європі у четвер, 16 вересня.


Это интересно:  Неприличная вышиванка и модная сабля: как на самом деле одевались казаки (фото, видео)

«Сполучені Штати не готові признати, що Щорічна нарада ОБСЄ з питань людського виміру цього року не відбудеться. Ми знову закликаємо Росію нарешті приєднатися до консенсусу щодо процедурних рішень стосовно Щорічної наради з питань людського виміру 2021 року», — заявила очільниця американської місії.

Вона наголосила на важливості проведення HDIM, «на якій представники уряду та громадянського суспільства збираються разом, щоб обговорити, наскільки держави-учасниці виконують свої зобов’язання та як покращити це виконання».

Это интересно:  В Украину идет похолодание: прогноз погоды на 24 октября (карта)

Раніше, 30 серпня, Острієн вже виступала із закликом до Росії на Постійній раді ОБСЄ припинити зривати проведення засідання Щорічної наради ОБСЄ з питань людського виміру. Вона вказувала на те, що Росія є єдиною країною з 57 держав-учасниць ОБСЄ, яка перешкоджає проведенню HDIM у цьому році.

Як відомо, Щорічна нарада з питань людського виміру, яку організовує Організація з Безпеки та Співробітництва в Європі, є найбільшою за кількістю учасників та широтою охоплення проблематики європейська конференція з теми прав людини. Вона об’єднує як офіційних урядових представників від усіх країн, членів ОБСЄ, так і репрезентантів громадянського суспільства.

Это интересно:  В США школьники подали в суд из-за запрета мальчикам носить длинные волосы
Adblock
detector