Росія відводить війська чи блефує: військові ЗСУ не помітили переміщення військ (Фото)

22.04.2021   22:41    3347days-ua.com

Починаючи із 23 квітня війська з Південного і Західного військового округів, в тому числі із Криму, почнуть повертати назад у військові частини в Росію. Війська повернуться в місця постійної дислокації до 1 травня, пообіцяв міністр оборони Росії Шойгу .Про це повідомили в Міністерстві оборони Росії. «Вважаю, що цілі раптової перевірки досягнуті повністю…», – сказав Шойгу. Натомість український військовий, громадський та політичний діяч, засновник і перший командир полку «Азов» Андрій Білецький в ефірі програми “Говорить великий Львів” сьогодні повідомив про те, що на момент трансляції програми наша розвідка не мала інформації про глобальне відведення військ РФ. За його словами, Росія всіма своїми діями показала, що до війни готується. Окрім усього, не було відведено, наскільки відомо нашим військовим, від берегів Криму російські військові кораблі. На думку Білецького, у нас є невеликий проміжок часу, аби підготуватися, щоб дати відповідь.

Это интересно:  Зачем был создан знаменитый самолет Focke-Wulf Fw 189 Uhu (ФОТО)

Якщо вірити відео про відведення військ, що опублікувала Росія, то можна уявити, якими силами російська армія могла вдарити з півдня — з Криму на територію України. Як заявили наші військові, вони готові до будь-якої ситуації, що може виникнути через загострення на кордонах держави. Але краще, щоб не виникало критичних ситуацій і російські війська забралися не лише з Криму, а й зі сходу країни.

Это интересно:  Японские постеры к советским и российским фильмам (ФОТО)

Президент України Володимир Зеленський прокоментував відведення військ Росії у Twitter. «Україна завжди напоготові, але вітає будь-які кроки щодо зменшення військової присутності і деескалації ситуації на Донбасі. Україна хоче миру», — написав він

Фото- скріншот з відео ЗМІ.Adblock
detector