Фотограф снял невероятные «перламутровые» облака в Исландии. Фото

Росія відновлює авіарейси з Москви до Хургади і Шарм-ель-Шейх

25.07.2021   15:08    537

Авіарейси між Росією і єгипетськими Хургада і Шарм-ель-Шейхом відновляться 9 серпня 2021 року, повідомило в п’ятницю посольство Росії в Каїрі.

«З 9 серпня буде виконуватися п’ять рейсів на тиждень з Москви до Хургади та Шарм-ель-Шейх. Подальше рішення про збільшення кількості рейсів за цими напрямками, в тому числі з інших міст нашої країни, буде прийнято за підсумками візиту російської делегації до Єгипту для оцінки епідеміологічної ситуації», – йдеться в повідомленні.

Это интересно:  Вырыли тоннель ложкой: в Израиле задержали двух сбежавших из тюрьмы преступников


Президент Абдель Фаттах Ель Сісі і Володимир Путін під час телефонної розмови в квітні домовилися повністю відновити польоти між двома країнами, особливо в прибережні міста Хургада і Шарм-ель-Шейх, після шестирічної перерви в цих туристичних напрямках.

Рейси між двома країнами були припинені в кінці жовтня 2015 року, після того, як в результаті вибуху бомби був збитий російський літак, що перевозив відпочиваючих з курорту Шарм-ель-Шейх на Червоному морі, в результаті чого загинули всі 224 людини на борту, в основному російські туристи. Відповідальність за напад взяла на себе терористичне угрупування «Ісламська держава».

Это интересно:  Нормандские советники не договорились о саммите

У січні 2018 року Росія вирішила відновити польоти в єгипетський міжнародний аеропорт Каїра після того, як Єгипет ввів нові, більш жорсткі заходи безпеки у всіх своїх аеропортах, щоб задовольнити російські вимоги, необхідні для відновлення польотів.
Source: https://dip.org.ua/yegipet/rosiya-vidnovlyuye-aviarejsi-z-moskvi-do-xurgadi-ta-sharm-el-shejx


Adblock
detector