Російські окупанти снідають над окопами без бронежилетів: кадри реалій перемир’я з Донбасу (Відео)

30.11.2020   13:55    25797days-ua.com

Російські окупанти Донбасу настільки впевнені, що українські військові дотримуються Мінських домовленостей, що влаштовують на передовій все нахабніші провокації.

Про це повідомляє 5 канал, журналісти якого на передовій Світлоларської дуги зафіксували одну з таких ворожих провокацій.

Український військовий, яке веде спостереження за позиціями ворога, помітив, як один із бойовиків у повен зріст ходить над своїми окопами.

Это интересно:  Протитанкові резерви ООС тренуються знищувати ворожу техніку. ВІДЕО

“Снідає. Без бронежилета собі ходить у повен зріст над окопами. Вони вже не бояться… Ми ж дотримуємося умов тиші”, – каже український військовий про нахабство російських окупантів.

Читайте також: Російські окупанти змінили тактику війни на Донбасі – військовий експерт

Бійці ЗСУ, які тримають оборону на Світлодарській дузі, кажуть, що це далеко не перший випадок за час всеосяжного перемир’я, коли російські окупанти влаштовують таку нахабну провокацію на очах в українських військових.

Это интересно:  В Виннице произошла стычка между протестующими (ВИДЕО)

“Влітку, коли ще тепліше було, вони в повен зріст копали траншеї і приводили цивільних для облаштування позицій”, – кажуть про порушення російськими окупантами умов перемир’я бійці ЗСУ.

Читайте також: На передовій Донбасу гримить канонада ворожої зброї – бійці ЗСУ (Відео)

Кадри реалій перемир’я з передової Донбасу – у сюжеті 5 каналу

Это интересно:  Масочный режим в Украине продлится весь 2021 год - Шмыгаль


загрузка...

Adblock
detector