Російські гармати на Донбасі націлились на підконтрольні Україні території — військова розвідка (Відео)

14.08.2020   09:47    301


Режим припинення вогню на Донбасі російські окупанти використовують для інтенсивних військових навчань, в тому числі з відпрацюванням артилерійських ударів по підконтрольній Україні території.

Про це з посиланням на дані української військової розвідки повідомляє Міноборони України.

За даними ГУР Міноборони України, інтенсивні військові навчання бойовики почали з початку минулого тижня.

Это интересно:  В США момент падения F-35 попал на видео (ВИДЕО)

“Противником проведені командно-штабні тренування з управління військами, тактичні навчання з артилерійськими підрозділами, двосторонні ротні тактичні навчання, збори зі снайперами та розвідниками. Водночас, за інформацією ГУР Міноборони України, для тренування чергових артилерійських розрахунків цілями визначались об’єкти, які знаходяться на підконтрольній Україні території у Донецькій та Луганській областях”, – повідомляє українська військова розвідка.

Это интересно:  Наташа Королева впервые прокомментировала измену Тарзана

У Міноборони України наголосили, що підрозділи Об’єднаних сил і в час перемир’я на Донбасі постійно перебувають напоготові до адекватного реагування на ймовірні підступні дії збройних формувань РФ на сході нашої держави.

“У випадку явної збройної агресії противника: виникнення загрози особовому складу підрозділів Об’єднаних сил під час ворожого обстрілу, або загрози захоплення території, – українські герої готові до невідкладного адекватного реагування. Це гарантовано міжнародним гуманітарним правом”, – підкреслили в Міністерстві оборони України.

Это интересно:  Пожары на Луганщине: три человека погибли (ВИДЕО)

Кадри військових навчань російських окупантів на полігонах окупованого Донбасу опублікували сепаратистські джерела.


7days-ua.com


загрузка...Adblock
detector