Родичі померлої від Сovid-19 тернополянки вимагають покарання для ковідної бригади через необережну госпіталізацію (Відео)

23.04.2021   20:54    11927days-ua.com

Зоряна Зінковська після госпіталізації ковідною бригадою померла у лікарні: родичі шоковані способом, у який жінку транспортували з помешкання. За їхніми словами, жінку несли з вражаючою необережністю.Про це повідомляє телеканал “Т1”.

Донька з чоловіком розповіли, що 11 квітня, в неділю, близько обіду пані Зоряна раптово почала задихатись. Вдома викликали швидку. Через 15 хвилин до них приїхала ковідна бригада і пані жінку вирішили госпіталізувати. Але в який спосіб це робили – шок для всіх.

Это интересно:  ​У Чернівцях жінка закопала живе немовля (відео)

Сім’я Зінковських живе не високо – на третьому поверсі. Та під час того, як жінку транспортували – зчинився сильний гуркіт. Про це зазначили сусіди. Рідні Зоряни Зінковської обурюються, медики поставились до жінки не належним чином.

В обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф – такі звинувачення заперечують. За словами заступниці генерального директора з оперативної роботи КНП “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Тетяни Сухарської працівники діяли згідно протоколів, без жодних порушень.

Это интересно:  У столиці чоловік розшукує подругу з красивими сідницями у світло-сірих джинсах, яка зникла з документами на будинок (фотофакт)

Через тиждень після інциденту пацієнтка померла. Зі слів лікарів, причина смерті Зоряни Зінковської – коронавірус. Родичі ж кажуть, аби подібні історії не повторились, бригаду слід покарати.

Детальніше – у відео “Т1”:


Adblock
detector