Как показывать знакам зодиака свою любовь

Регулярне вживання цих продуктів сприятливо впливає на самопочуття людини

01.09.2021   18:40    279

З роками приходить розуміння цінності життя та гарного самопочуття. Знизити темп старіння організму можуть допомогти декілька продуктів, регулярне вживання яких сприятливо впливає на самопочуття людини.


1. Авокадо

Авокадо багате корисними для серця жирами та клітковиною, вітамінами групи B, калієм і вітамінами A, C, E і K. воно не тільки захищає від неминучого процесу старіння, але і допомагає боротися із зайвою вагою. Також авокадо — джерело жирів, які борються із запаленням, що сприяє гладкості та сяйву шкіри. Воно багате вітаміном А, який може допомогти організму позбутися відмерлих клітин шкіри, повідомляється на сайті EatThisNotThat.

2. Жирна риба

Деякі види риби з великою кількістю омега-3 жирних кислот, такі як лосось, тріска й оселедець, допомагають у разі запалення старіючої шкіри. Крім того, дослідження показують, що жирна риба має здатність сповільнювати, а іноді і запобігати симптомам хвороби Альцгеймера у старіючих пацієнтів.

Это интересно:  10 головних секретів довголіття розкрив лікар

3. Чорниця

Як і авокадо, чорниця — багате джерело вітаміну А, а тому сприяє збереженню еластичності шкіри та боротьбі із запаленнями. Чорниця, а також полуниця, ожина та малина багаті антиоксидантами і біологічно активними сполуками, що робить їх важливою частиною раціону. Чорниця також містить специфічний антиоксидант, антоціан, який може захистити шкіру, зменшуючи загальне запалення в організмі.

4. Зелень

Листова зелень, така як капуста або шпинат, також допомагає уповільнити старіння в людей старше 50 років. Листова зелень багата вітамінами, мінералами, клітковиною та іншими біологічно активними сполуками, вона забезпечує надійний запас антивікових сполук, які необхідно вживати щодня.

Это интересно:  Фахівці виявили два потужних фактори, що сприяють збільшенню тривалості життя

5. Оливкова олія

Оливкова олія складається в основному з мононенасиченої жирної кислоти, олеїнової, що робить цей інгредієнт важливою частиною здорового харчування для людей у віці. Одна з причин того, що оливкова олія настільки необхідна для старіючої шкіри, полягає в тому, що її сполуки імітують деякі з тих, що містяться в нашій власній шкірі. «Наші клітинні мембрани складаються із жирних кислот, таких, як і ті, які містяться в оливковій олії, — говорить доктор Марі Рагглз. — Клітини постійно оновлюються та потребують регулярного надходження жирних кислот з оливкової олії для виробництва нових здорових клітин».

Это интересно:  Фахівці розповіли, кому не варто вживати кавуни

6. Горіхи та насіння

Горіхи також є відмінним доповненням до раціону, вони сприятливо впливають на старіючий організм. Горіхи та насіння багаті корисними для серця жирними кислотами омега-3 і вітаміном Е, які можуть бути корисні для відновлення шкіри.


Вітамін Е не тільки допомагає відновлювати шкіру та підтримувати її еластичність, але також сприяє зниженню запалень в організмі. В ході французького дослідження, проведеного у 2009 році, було виявлено, що вітамін Е зменшує запалення, покращує функції імунної системи та метаболізм.

GreenPost
Adblock
detector