Разумкова у відставку відправив несподіваний склад голосів нардепів (Відео) - Новости Ю

Разумкова у відставку відправив несподіваний склад голосів нардепів (Відео)

07.10.2021   16:18    313

[ad_1]
7days-ua.com

Дмитро Разумков більше не голова Верховної ради України, хоч “за” проголосували далеко не вся фракція “Слуги народу”.За відставку Разумкова віддали свої голоси лише 215 “слуг”, тоді як представників монобільшості в залі було зареєстровано 233. 7 членів фракції “Слуга народу” проголосували проти звільнення Разумкова з посади, 4 утримались, а ще 7 не взяли участі в голосуванні. Загалом же за звільнення Разумкова з посади голови Верховної ради проголосували 284 народні депутати. Несподівано “за” голосували 20 нардепів “Батьківщини”.  Підтримали звільнення 18 нардепів партії “Довіра”, 19 нардепів “За майбутнє”, 6 нардепів “Голосу” та стільки ж позафракційних народних депутатів.

Это интересно:  Государство-пират уверовало в свою безнаказанность, – Портников о черноморской провокации России. ВИДЕО

«Європейська солідарність» повним складом проголосувала проти звільнення Разумкова. В «Голосі» 8 нардепів також були проти. В «ОП-ЗЖ» із 35-ти нардепів 27 проголосували проти, а 12 участі у голосуванні не взяли.

Як повідомляє 5 канал, під час обговорення питання емоції в сесійній залі вирували: Дмитро Разумков прямо сказав, що думає про своїх недавніх колег із фракції «Слуга народу». Представники інших фракцій дякували Разумкову за роботу на посаді.

Більше подробиць — у відео 5 каналу

Это интересно:  На пороховом заводе в России произошел взрыв: погибли 16 человек (видео)

[ad_2]


Adblock
detector