что можно делать и что нельзя

П’ять способів, як підбадьоритися без кави

12.09.2021   00:40    376

Кава дає відчуття бадьорості через вміст в ній кофеїну. Однак це не єдиний засіб, щоб прокинутися і підбадьоритися, вважають експерти. Вони розповіли, що ще можна зробити, щоб не відчувати себе мляво і сонливо


 

Їсти продукти з вмістом фруктози

Згідно з інформацією, опублікованою на сайті Міжнародної ради по інформації про продукти харчування, фруктоза додає енергії. Вона міститься в деяких овочах, меді, цукровій тростині і буряку. Також, за даними клініки Майо, вона є в яблуках, винограді, кавуні, спаржі, горосі і кабачках.


Это интересно:  Названі найбільш корисні каші на сніданок

Пити чай замість кави

У чаї теж міститься кофеїн. А в деяких сортах його кількість і зовсім не поступається чашці кави. Для того, щоб підбадьоритися, підійдуть і найпопулярніші сорти чаю — чорний і зелений.

Не забувати про воду

Якщо почати ранок зі склянки води, це допоможе підбадьоритися і запустити метаболізм. Крім того, вода натщесерце поліпшує стан шкіри, виводить токсини і запобігає головні болі, йдеться на сайті мережі клінік Маніпал.

Висипатися

Это интересно:  Фахівці розповіли, яке харчування сприяє зменшенню ризику розвитку хвороб серця

На втрату продуктивності протягом дня безпосередньо впливає режим сну і його кількість. Крім того, недолік сну може привести до проблем з фізичним і психічним здоров’ям, а також до розвитку хронічних захворювань. Тому фахівці рекомендують, в першу чергу, налагодити режим сну.

Робити зарядку і розминку

Це простий, але дуже ефективний спосіб підбадьоритися. При цьому вчені вважають, що допомагає не тільки ранкова зарядка, а й розминка протягом дня. Про це йдеться в одному з досліджень.

Это интересно:  Названі нетипові симптоми отруєння

zdorovia.com.ua

Adblock
detector