"Путін зарвався": Порошенко закликав країни світу не визнавати "вибори" до Держдуми РФ (Відео) - Новости Ю

«Путін зарвався»: Порошенко закликав країни світу не визнавати «вибори» до Держдуми РФ (Відео)

17.09.2021   21:42    562

[ad_1]
7days-ua.com

Не визнавати так звані “вибори” до російської Держдуми, у яких беруть участь мешканці тимчасово окупованих територій України, закликав міжнародну спільноту п’ятий президент і лідер “Європейської Солідарності” Петро Порошенко.Про це пише 5 Канал.

Не визнавати так звані “вибори” до російської Держдуми, у яких беруть участь мешканці тимчасово окупованих територій України, закликав міжнародну спільноту п’ятий президент і лідер “Європейської Солідарності” Петро Порошенко.

Это интересно:  Євросоюз планує виключити Україну із «зеленої» зони. МЗС пояснив, що очікує наших туристів. ВІДЕО

Політик опублікував відповідне відеозвернення:

Наполягає й на посиленні санкцій щодо країни-агресорки. Росія грубо нехтує нормами та принципами міжнародного права і порушує Мінські домовленості, наголосив Порошенко.

Акцентує, що залучення українців з ОРДЛО до так званих «виборів» – це крок, який можна порівняти з захопленням Криму і прямим вторгненням на схід України. Тож лідер «Євросолідарності» закликав і чинного президента Володимира Зеленського відкинути ілюзії та негайно залучати партнерів, аби посилити тиск на Кремль.

«Замість того, щоби канючити у Путіна згоду на побачення, слід реанімувати вгроблену дилетантством Зеленського міжнародну коаліцію на підтримку України, посилити спільний тиск на Кремль, поглибити санкції проти Росії», – наголосив Порошенко.

Это интересно:  У Вінниці через борги за газ людям доводиться стояти у довжелезних чергах (відео)

[ad_2]


Adblock
detector