«Пулі свистіли по двору прям»: окупанти обстріляли цивільних Мар’їнки (Відео)

11.05.2021   00:51    6697days-ua.com

Фото ілюстративне

На сході без тиші. Впродовж дня російсько-терористичні формування відкривали вогонь із важких мінометів та підствольних гранатометів – про два обстріли повідомляють у пресцентрі операції Об’єднаних сил.У лавах українського війська без втрат. Але окупанти цілять не лише у військових, а й у цивільних. У Мар’їнці обстріляли житловий квартал із протитанкової гармати. На щастя, люди не постраждали, а от будинки побиті російськими снарядами.

Это интересно:  У Краматорську 2-річний хлопчик випав з 4 поверху, поки його п’яний батько спав

Одна з трьох родин, які живуть у Мар’їнці, щойно зробили ремонт – полагодили дах і замінили вікна. Снаряд розірвався біля воріт – рій скалок залетів у двір. Унаслідок цього вибите скло, пошкоджені двері й один з уламків – у хаті, посеред коридору. Більше — у сюжеті «5 каналу»:

Снаряд розірвався біля воріт – рій скалок залетів у двір. Унаслідок цього вибите скло, пошкоджені двері й один з уламків – у хаті, посеред коридору.

«Я пішов у сарай. Виходжу, а воно як шандарахнуло. Заходжу сюди, а тут уже все, гаплик. Давно вже не було такого. То 15, 16, 17, так взагалі, тут дурдом був. З двору не вийдеш, пулі свистіли по двору прям», – відмічає житель Мар’їнки Володимир.

І свистіли не лише кулі. Паркан подвір’я, наче на сито, прийняв на себе весь потік уламків. А навесні 2016 господар зазнав поранення біля хати.

«Я відчиняв погреб, і воно як шарахнуло. Вирвало двері, порог розворотило. Мені всю ногу зрешетило. Свист такий був і ота балабушка як гахнула. Звідтіля, з Олександровки стріляли. Ну, це я так думаю. По прямій», – додає Володимир.Adblock
detector