«Проєкт 2054»: як буде виглядати перша людська колонія на Марсі. ВІДЕО

28.03.2021   12:38    41


У 2021 році життя на Марсі вже не здається чимось дивним, особливо на тлі новин про те, що Ілон Маск хоче колонізувати Червону планету у найближчі роки. У Мережі з’явилося фото і відео проєкту, як буде виглядати місто людей на Марсі.

Источник: uainfo.org

Як повідомляє «Апостроф» з посиланням на Express, «Проєкт 2054» заворожує і вражає уяву, інформує UAINFO.org.

Представники архітектурного бюро ABIBOO підготували масштабний проєкт першого міста на Червоній планеті. Будівництво планують запустити вже у 2054-му році, роботи будуть закінчені у 2100 році. Місто вже отримало свою назву — Nüwa. Воно буде розташовано на одній з гірських височин Марса Tempe Mensa.

Это интересно:  Новий кліп Михайла Поплавського доводить – після 50 життя тільки починається

Місто отримає захист від радіації та метеоритів, все завдяки гірським височинам. Будинки будуть будувати в товщі скелі, всі вони будуть об’єднані за допомогою мережі тунелів. Потяги та автобуси стануть відмінним доповненням для міста майбутнього. Для прогулянок будуть створені кілька парків, які отримали назву «зелений купол». Для бажаючих відпочити є спеціальні зони, це напівпрозорі павільйони, де можна зустрітися з друзями та дивитися на дивовижні пейзажі Марса.

Это интересно:  В Чорне море прямують п'ятнадцять російських кораблів (відео)

При колонізації Марса перше, про що варто думати — це проблема з доставкою ресурсів. Перший час ресурси будуть доставляти з Землі. Згодом марсіанське місто повністю перейде на ресурси власного виробництва. У місті працюватимуть установки для вироблення енергії, а також цехи з виробництва продуктів харчування. У марсіанському місті будуть побудовані школи, лікарні, університети та багато іншого. Людям дозволять тримати у себе вдома тварин. Місто буде розраховано на 250 тисяч осіб.

Это интересно:  Сім років війни: наразі на Вінниччині 18 300 учасників бойових дій

Про любителів відпустки також подбали. Відомо, що полетіти на Землю можна буде раз у 26 місяців. Однак вартість такої подорожі складе близько 300 тисяч доларів.Adblock
detector