Простий продукт підвищить рівень вітаміну D - Новости Ю

Простий продукт підвищить рівень вітаміну D

13.11.2021   17:40    372

Вітамін D дуже важливий для правильної роботи організму. Він виконує безліч різних функцій, у тому числі зберігає здоров’я кісток та допомагає засвоювати кальцій. Найчастіше його дефіцит виникає в осінньо-зимовий період, а також у темношкірих та людей похилого віку


Лікар загальної практики з Національної служби охорони здоров’я Великобританії (National Health Service, NHS) Рупі Ожла (Rupy Aujla) розповів, який продукт можна додати до раціону восени, щоб запобігти розвитку дефіциту вітаміну.


«Існують різні продукти, які можуть підтримати загальний стан здоров’я, і ​​одним з них є гриби. Найцікавіше — гриби можуть забезпечити організм різними корисними речовинами, але багато людей про це навіть не знають. Мало того, що це доступний продукт, він також є добрим джерелом вітаміну D», – зазначив лікар.

Ожла нагадав, що вітамін D міститься у дуже невеликій кількості продуктів, і гриби – його єдине рослинне джерело. Крім того, лікар розкрив спосіб збільшити рівень цієї речовини у продукті – за його словами, для цього гриби достатньо покласти на сонячне підвіконня на кілька годин.

Також лікар порадив вживати гриби для здоров’я кишківника. Фахівець пояснив, що це пов’язано із вмістом у них особливих волокон – бета-глюканів, які покращують кишковий мікробіом.

Користь бета-глюканів була підтверджена в ході численних досліджень. Зокрема, огляд, опублікований у журналі The Journal of Nutritional Biochemistry, показав, що бета-глюкани ефективні при лікуванні різних захворювань, а їхня взаємодія з мікробіотою кишечника може пригнічувати деякі патологічні стани.

zdorovia.com.ua
Adblock
detector