Прості, але корисні продукти на сніданок сприяють довголіттю - Новости Ю

Прості, але корисні продукти на сніданок сприяють довголіттю

08.10.2021   12:00    301

Хронічне запалення може мати серйозні руйнівні наслідки в довгостроковій перспективі. Фактично, це пов’язано з серцевими захворюваннями, раком, діабетом, артритом і захворюваннями кишечника

Є спосіб захиститися не тільки від запалень, а й ряду хвороб. Це, в свою чергу, зможе сприяти довголіттю. Для цього, вважає медик Емі Девіс, необхідно правильно харчуватися, зокрема — снідати.Это интересно:  Цей популярний напій здатний знижувати ризик появи хвороби Паркінсона

«Типові продукти для сніданку, такі як солодкі пластівці, випічка і млинці, містять багато рафінованих вуглеводів і досить мало поживних речовин, таких як білок, корисні жири і клітковина «, — попереджає експерт. Вона зазначає, що, оскільки сніданок задає тон щоденного раціону, має сенс приділяти першочергову увагу протизапальним продуктам з ранку.

Горіхи

Огляд, опублікований в The American Journal of Clinical Nutrition за 2016 рік, показав, що більше споживання горіхів пов’язано з меншою кількістю запальних біомаркерів. Зокрема, волоські горіхи володіють потужним ефектом завдяки великій кількості альфа-ліноленової кислоти і омега-3.

Ягоди

Это интересно:  Навіщо наносити йод на п'яти

В одному невеликому дослідженні 2011 року, опублікованому в Journal of Atherosclerosis and Thrombosis, дорослі з надлишковою вагою, які їли полуницю, мали більш низькі рівні певних запальних маркерів, пов’язаних з серцевими захворюваннями. Інше дослідження, представлене в журналі Applied Physiology, Nutrition, and Metabolism, показало, що щоденне вживання чорниці протягом шести тижнів знижує окислювальний стрес і збільшує протизапальні цитокіни.

Цільнозернові продукти

Згідно з дослідженням, опублікованим в Journal of Nutrition, цільнозернові продукти можуть допомогти боротися із запаленням.

Это интересно:  Яйця і риба впливають на тривалість життя

zdorovia.com.uaAdblock
detector