Женский гороскоп на неделю с 20 по 26 сентября 2021

Проста каша виявилася однією з найбільш корисних

01.08.2021   17:20    288

Каша залишається популярною стравою для сніданку. Стало відомо про користь одного злаку, який часто використовується для приготування ранкової їжі.

Йдеться про пшеницю. Згідно з Національною базою даних по поживним речовинам Міністерства сільського господарства США, проросла пшениця багата кальцієм, магнієм, калієм, марганцем, а також вітамінами В і Е. Для чого і коли може бути корисна проста каша з цих злаків?

Это интересно:  Доктор Комаровский назвал причину отказаться от детского сада

Для кишечника

Як повідомляє Organic Facts, пшеничні висівки надають пребіотичну дію на мікробіоту кишечника людини завдяки високому вмісту клітковини. Це може допомогти підживити” хороші ” бактерії в шлунково-кишковому тракті, що покращує травлення і може збільшити поглинання поживних речовин в організмі.

Від токсинів

Проросла пшениця є відмінними джерелами антиоксидантів і клітковини, які можуть допомогти детоксикації печінки. Підтримка здоров’я цього органу дозволяє налагодити регулярне виведення токсинів з організму. Крім того, клітковина, що міститься в продуктах з цільної пшениці, стимулює травний процес в організмі і покращує загальний обмін речовин, йдеться на NCBI.

Это интересно:  Чи варто вживати крижану воду?

Для зниження запалення

Вміст бетаїну в пшениці запобігає хронічне запалення-одну з ключових причин ревматичних болів і ряду захворювань. Його протизапальна властивість, крім іншого, знижує і ризик інших проблем – таких як остеопороз, серцеві захворювання, когнітивні порушення і діабет 2 типу, показує дослідження, опубліковане на NCBI. А це, в свою чергу, те, що, як мінімум, необхідно для довголіття.


Это интересно:  Нестача рухової активності має певні ознаки

ukrhealth

Adblock
detector