"Прорубка" коридоров – старая тактика Кремля. Европа под угрозой - Новости Ю

«Прорубка» коридоров – старая тактика Кремля. Европа под угрозой

08.12.2021   14:00    344

Тривожні новини… В НАТО побоюються, що РФ може використати нелегальних міґрантів, які перебувають на території Білорусі, для захоплення Сувальського коридору.

Источник: www.obozrevatel.com

Про це повідомляє авторитетне видання The Times: Сувальський коридор — це приблизно 115-тикілометрова територія між Польщею та Литвою, яка з‘єднує поки що Білорусь та анексовану Прусію — нині Калінінґрадську область РФ.


В принципі, «прорубування» коридорів — не нова тактика Кремля: варто згадати наміри прокласти сухопутний коридор з ОРДЛО да Криму, або ж з ОРДЛО аж до Придністров‘я. Власне і під час минулорічної війни в Карабаху, РФ наполягла на тому, аби між залишками провірменського квазіутворення та, власне, Вірменією теж був коридор — Лачінський. Тому, повторюсь, тактика не нова. Та з Сувальським коридором все складніше: Річ у тім, що в разі його захоплення, Литва, Латвія та Естонія стануть повністю відрізаними від континентальної Європи, бо з одного боку стоятимуть російсько-білоруські війська, а з іншого — Фінська затока. Фінляндії буде складно оперативно прийти на допомогу, та і у неї 1340 кілометрів спільного з РФ кордону. Плюс вона не в НАТО…


Накопичити війська в Польщі для контратаки проти агресора в Литві, Латвії і Естонії буде також складно, зважаючи на те, що багато країн-союзників захочуть лишити війська на своїй території, щоб мати можливість захистити власні кордони від РФ.

Та власне і сама Польща, зважаючи на обставини, може не схотіти відправляти свою армію на порятунок країн Балтії. Вона може акцентувати на тому, що у неї самої значно довші спільні кордони з Калінінґрадською областю та Білоруссю.

Що в такому випадку робитиме Україна? А нам доведеться повністю розраховувати на власні сили, бо найближчі Друзі, союзники та партнери у регіоні будуть зайняті ВЛАСНОЮ Національною та колективною безпекою. Враховуючи Крим, ОРДЛО, Придністров‘я та Білорусь — буде ой як не просто…

Тому готуємось! Гаряче серце і холодна голова — запорука успіху!
Adblock
detector