Пропагандистів телеканалу «Наш» вигнали з прифронтової Луганщини (відео) - Новости Ю

Пропагандистів телеканалу «Наш» вигнали з прифронтової Луганщини (відео)

25.10.2021   22:35    2375

Источник: glavcom.ua

В ефірі телеканалу «Наш» назвали слова місцевих жителів «провокацією радикалів»
скріншот з відео

Проросійських пропагандистів тепер ганяють практично у кожному місті, куди вони приїздять


У місті Кремінне Луганської області, місцеві активісти завадили пропагандистам телеканалу «Наш», що належить одіозному та відомому своїм проросійським спрямуванням політику Євгену Мураєву, знімати програму. Про це на своєму Youtube-каналі розповів блогер та громадський активіст Сергій Стерненко.


Працівники цього каналу постійно транслюють російську пропаганду, катаючись містами України. Днями мали бути у Сєвєродонецьку на Луганщині, проте їх туди не пустили та не дозволили проводити зйомки. Натомість вони вирушили у місто Кремінне, яке розташоване неподалік Сєвєродонецька та поблизу лінії фронту. Але там їм також були не раді.

«Ви на сході України граєте життями людей. Відпрацьовуєте свої гроші», – заявила жінка у мікрофон так званих журналістів каналу «Наш».

Далі представники телеканалу просто не витримали правди від жінки та почали її перекрикувати.

Дивіться з 1:41: «Я вчитель із 35-річним стажем. І мої діти воюють і захищають цю територію, щоб ви ситі і задоволені стояли ось тут і заробляли копійку на їх крові», – встигла промовити жінка.І це не єдина ситуація, коли пропагандистам не давали вести ефір з Луганщини. Зокрема, під час прямого ефіру студії «Наш» з журналісткою, яка на вулиці міста опитувала місцевих мешканців, кілька кремезних чоловіків підійшли та привіталися словами «Слава Україні! Героям слава!» та почали питати пропагандистів, чого вони приїхали сюди. В ефірі телеканалу «Наш» назвали це «провокацією місцевих радикалів». Жителям Кремінної пропагандисти не дали сказати своє слово і просто перервали пряме включення.

Таке трапляється не вперше. Російських пропагандистів тепер ганяють практично у кожному місті, куди вони приїздять. Нещодавно у місті Первомайськ Миколаївської області, місцеві активісти завадили пропагандистамтелеканалу «Наш».Adblock
detector