Гороскоп на 25 сентября 2021 по картам Таро: все знаки зодиака

Прол вплив алкогольних напоїв на імунітет людини розповіли лікарі

12.09.2021   00:20    502

Не всі люди бачать зло в невеликому щоденному вживанні спиртних напоїв. Алкоголь негативно впливає на багато аспектів здоров’я людини. Тому важливо знати, які побічні дії на імунну систему надає зловживання спиртовмісними напоями, інформує Ukr.Media.


Зміна мікрофлори кишечника

Алкоголь порушує баланс між поганими і хорошими бактеріями. Кишечник відповідає за 70% імунітету. Розлад її нормальної роботи, пов’язане зі зміною мікрофлори, яка негативно впливає на стан всього організму, знижує опірність до інфекцій.


Это интересно:  Коронавирус в Украине продолжает «осенний марафон»

Розвиток алкогольного ураження печінки

Надлишок поганих бактерій викликає запальну реакцію. Вона поширюється з кишечника, на печінку. При систематичному вживанні спиртних напоїв відбувається руйнування клітин, утворення рубців. Виникає цироз печінки, нерідко закінчується раком.

Підвищення ймовірності розвитку пневмонії

Зниження імунітету, яке при використанні алкоголю починається в кишечнику, поступово переходить на органи дихальних шляхів. Погані бактерії порушують захисні механізми і сприяють розвитку запалення легень. Пневмонія протікає у важкій формі.

Погіршення відновлення тканин

Это интересно:  Дієтологи розповіли, чому процес привчання дитини до солодощів краще відтермінувати

При зловживанні спиртними напоями знижується кількість лейкоцитів, які допомагають знищувати бактерії, що потрапляють в рани при нещасних випадках, травмах. Ослаблена імунна система з труднощами відновлює пошкоджені клітини. При цьому місця ураження, відкриті рани заживають тривалий час.

Довге одужання при застуді

Алкоголь сприяє обезводненню організму. Це погіршує неприємний симптом — закладеність носа. Пригнічення імунної системи призводить до збільшення часу, необхідного для повного одужання при простудних захворюваннях.

Это интересно:  В Минздраве оценили смертность от туберкулеза в России

aspekty.netAdblock
detector