Профілактика еректильної дисфункції: поради лікарів - Новости Ю

Профілактика еректильної дисфункції: поради лікарів

08.10.2021   08:40    389

Результати нового дослідження показують, що еректильній дисфункції і запаленню можна запобігти, блокуючи дію ендотеліну-1, який є потужним судинозвужувальним пептидом і регулятором кровообігу. Такі висновки отримала група дослідників з Орхуського університету в Данії.


«Між серцевими захворюваннями і еректильною дисфункцією існує міцний, усталений зв’язок, який полягає в нездатності досягти ерекції і зберегти її під час статевого акту. Приблизно половина всіх чоловіків з еректильною дисфункцією мають високий ризик серцево-судинних захворювань», — розповідає автор дослідження, доктор Рафаель Фейс.


Это интересно:  Чи насправді сауна та крижана вода можуть покращити здоров'я

Ендотелін-1 тісно пов’язаний з еректильною дисфункцією і запаленням, оскільки може підвищувати кров’яний тиск. У цьому дослідженні, проведеному на тваринній моделі, Фейс блокував ендотелін-1 за допомогою антагоніста рецепторів ендотелію типу A і B, названий бозентаном. Бозентан вводили безпосередньо в кавернозну тканину статевого члена, що підтверджує роль ендотеліну-1 в еректильній дисфункції.

Отримані дані свідчать про те, що ендотелін-1 може відігравати значну роль в зниженні еректильної дисфункції і запалення. Фейс сподівається, що це дослідження призведе до появи нових ліків для лікування еректильної дисфункції і проблем з серцем. Інша мета — підвищити якість життя пар за рахунок поліпшення їхніх сексуальних відносин.

Это интересно:  Назван ранний признак дефицита витамина D

zdorovia.com.uaAdblock
detector