Якою б не була дієта, вона провокує у людини стрес. Багато жінок дуже часто ігнорують тривожні дзвіночки, які надсилає організм, оскільки сильно стурбовані втратою ваги. У результаті через це з’являються нові проблеми зі здоров’ям, на які обов’язково треба звернути увагу, інформує Ukr.Media.Відмова від соків

Немає такої дієти, яка б дозволяла пити людині газовані напої або каву, тому багато жінок обирають сік. Проте навіть свіжовичавлені соки можуть містити у своєму складі цукор, а ще високий відсоток вуглеводів, що лише сприяє набору зайвої ваги.

Люди, які не можуть відмовитися від соків, повинні перейти на свіжі фрукти, з яких власне їх і вичавлюють. У соку міститься на 50 % більше калорій, ніж у свіжих фруктах.

Звертати увагу на свій організм

Обираючи дієту, жінки зовсім не замислюються про те, як їх організм може відреагувати на різкі зміни у раціоні харчування. Найкраще отримати консультацію у дієтолога, а також під його наглядом почати своє схуднення. Можна уникнути усіляких ризиків самостійно, але для цього треба враховувати баланс мікроелементів і вітамінів.

Усім, хто збирається «сісти» на дієту, потрібно здати аналіз крові, щоб визначити нестачу головних елементів. У іншому разі можна погіршити свій стан здоров’я, а потім доведеться ще багато часу і зусиль докладати для його відновлення.

Додавання клітковини у раціон харчування

Правильне травлення неможливе без грубих волокон, а у такому разі дієта є зовсім марною. Відчуття голоду може з’являтися у тому разі, коли у раціоні харчування недостатньо клітковини. Саме клітковина заповнює шлунок, через що людина тривалий час не відчуває голоду.

Велику увагу слід приділяти клітковині тим людям, у яких є проблеми з рівнем цукру у крові.

Вживання води

Дієта може виявитися марною і навіть небезпечною, якщо організму не вистачає води. Дієта вже є великим стресом для усього організму, а без додаткової вологи організму стане ще гірше.

Усім, хто дотримується дієти, необхідно поставити собі за правило випивати не менше 1 л чистої води протягом дня. Дуже важливо не допускати зневоднення організму. У цьому випадку потрібно розуміти, що чай, кава, сік та інші напої не зможуть замінити звичайну воду.

ukr.media