Гороскоп Павла Глобы на 17 сентября 2021: все знаки зодиака

Про які проблеми може попереджувати хронічний біль в тілі

23.08.2021   06:00    733

Багато людей, ймовірно, хоч раз у житті зазнавали різні болі в тілі, причини яких відразу важко пояснити. Однак, якщо вони це відчуваються регулярно, це привід задуматися

Недавнє дослідження виявило зв’язок між поширеним болем і ризиком розвитку деменції, хвороби Альцгеймера і інсульту. Широко поширена біль — це підвид хронічної м’язово-скелетного болю, який може відображати порушення опорно-рухового апарату, що впливають на суглоби, кістки і м’язи.

Это интересно:  Названа группа россиян с высокой необходимостью повторной вакцинации от COVID-19


Вчені з Чунцинського медичного університету в Китаї проаналізували результати обстежень майже 2500 американців. У період з 1990 по 1994 рік випробовувані пройшли медичний огляд, лабораторні аналізи і детально описали характер болю в тілі. Учасників розділили на групи в залежності від типів болю.

Виявилося, що кожен сьомий випробуваний страждає постійним широко поширеним болем. Його описують як відчуття болю, ниючий біль або скутість вище і нижче талії, з обох сторін тіла, в черепі, хребті і ребрах одночасно.

Это интересно:  Які корисні властивості є у персиків

В результаті дослідження, опублікованого в журналі Regional Anesthesia & Pain Medicine, з’ясувалося, що у людей з такими хронічними болями ризик захворіти на деменцію вище на 43%, а хворобою Альцгеймера — вище на 47%. Крім того, такі люди на 29% частіше страждають інсультом ніж ті, які не відчувають постійних болів в різних частинах тіла. Так, вчені прийшли до висновку, що хронічний біль може бути раннім індикатором зниження когнітивних функцій, незалежно від статі, віку і соціально-демографічних чинників.

zdorovia.com.ua

Это интересно:  Названі кілька властивостей спаржі, які позитивно впливають на здоров’я

Adblock
detector