Про хворобу Паркінсона свідчать деякі зміни очей - Новости Ю

Про хворобу Паркінсона свідчать деякі зміни очей

26.10.2021   22:00    1095

Хвороба Паркінсона виникає через втрату головним мозком здатності адекватно проводити дофамін.

Хвороба Паркінсона відрізняється повільним розвитком, а також тим, що ранні симптоми не асоціюються з нею (вони виникають ще до появи характерного тремору).


Кольоровий зір. За даними організації Parkinson, деяким людям з хворобою Паркінсона стає важко розрізняти різні кольори. Особливо ця проблема погіршується, коли необхідно відрізняти відтінки синього і зеленого.


Сухі очі. Неврологічні порушення, що провокуються паркінсонізмом, призводять до того, що людина починає рідше моргати. Оскільки моргання допомагає очистити очі від пилу і бруду, зниження його частоти сприяє їх накопиченню. Як наслідок, розвиваються сухість, біль в очах.

Подвійний зір. При хворобі Паркінсона людина бачить два зображення одного об’єкта або деякий час, або постійно. Два зображення можуть розташовуватися один над одним. Це часто викликає проблеми з рухом очей.

Ритмічне тріпотіння очей. Існують дослідні дані, що у 85 відсотків пацієнтів з недавно діагностованою хворобою Паркінсона спостерігається ритмічне тремтіння повік при закритті очей. Таке ритмічне тріпотіння очей іноді є ранньою ознакою хронічного рухового розладу, особливо якщо розвиваються і інші лицьові спазми.

zdorovia.com.ua
Adblock
detector