Про вплив стресу на організм розповіли фахівці - Новости Ю

Про вплив стресу на організм розповіли фахівці

07.10.2021   11:40    352

Усі ми знаємо про те, що стрес негативно впливає на організм.

Часті головні болі або болі в спині


Якщо у вас немає діагностованих захворювань спини, болі можуть бути ознакою стресу. Якщо ви нервуєте, тіло не може розслабитися, а м’язи знаходяться в постійній напрузі. Хронічний стрес може викликати болі в спині, в шиї, плечах і головний біль.


Это интересно:  5 простих способів знизити ризик деменції

Задишка і проблеми з диханням

Стрес і дихальна система мають безпосередній зв’язок один з одним. Якщо ви в цілому здорові, але у вас проблеми з диханням, спробуйте дихальні практики, це допоможе організму дихати вільніше і зменшить напругу в організмі.

З’являється висип

Дослідження довели, що стрес провокує висип і інші проблеми зі шкірою. Справа в тому, що кортизол, який продукується гормональною системою, коли ви нервуєте, збільшує вироблення шкірного сала.

Проблеми зі шлунком

Это интересно:  Вживання м'яса може погіршувати стан серця

Стрес порушує роботу гормонального регулятора гіпоталамо-гіпофізарно-надниркової системи, що може призвести до дисфункції кишечника, а також до дисбалансу кишкового мікробіома.

Погана пам’ять і проблеми з прийняттям рішень

Хронічний стрес може погіршити пам’ять через недостатню кількість дофаміну, який надходить в префронтальну кору, що відповідає за пам’ять і прийняття рішень. Недолік дофаміну може вплинути на функціонування мозку і, таким чином, зробити вас більш забудькуватим.

Это интересно:  В Британии стремительно распространяется новый штамм коронавируса — заразнее «Дельты»Adblock
detector