Гороскоп на четверг 23 сентября 2021

Про що можуть свідчити болі, що виникають в потиличній частині голови, розповів лікар

11.09.2021   05:00    364

Про що може свідчити біль в потиличній частині голови. Це явище досить поширене серед людей.

Якщо біль має певну, чітку локалізацію, це може говорити про розвиток онкологічного захворювання, інформує Ukr.Media.


Про що можуть свідчити болі, що виникають в потиличній частині голови, розповів лікар. Він зауважив, що, зазвичай, першою реакцією на головний біль є прагнення прийняти ліки. Тим часом, самі медикаменти можуть виявитися провокаторами неприємного відчуття.


Это интересно:  Три ознаки небезпечно низького рівня вітаміну B12

Лікар пояснив, що:

«якщо пацієнт приймає більше 15 таблеток від болю на місяць, йому потрібно лікуватися від медикаментозного головного болю».

Спеціаліст повідомив, що болі скронево-потиличної області часто бувають обумовлені артритом, артрозом щелепного суглоба. За його словами, дане порушення властиве дуже великому числу людей, при його виникненні потрібно не таблетки пити, а сходити до лікаря і виправити прикус.

Это интересно:  Названі побічні ефекти від вживання ібупрофену

Також в потилиці може відчуватися неврологічний біль. Його симптоми — раптовий початок і гостре, сильне відчуття, людині боляче доторкнуться до голови. Звичайні анальгетики в цьому випадку будуть неефективні, знадобиться прийом протисудомних засобів.

У деяких випадках болі в потиличній частині голови можуть говорити про розвиток раку. Лікар уточнив, що больовий осередок при цьому чітко окреслений.

Это интересно:  Від холестерину, високого цукру і для імунітету: проста, але корисна каша на сніданок

Якщо вас турбують неприємні відчуття протягом тривалого часу, не зволікайте і зверніться за допомогою до медичних працівників.

aspekty.net
Adblock
detector