Про несподівану небезпеку кави в капсулах попередили фахівці - Новости Ю

Про несподівану небезпеку кави в капсулах попередили фахівці

27.10.2021   20:00    857

У капсульної кави багато шанувальників. Її зручно зберігати і готувати. Також не потрібно мити каво-машину після кожного приготування напою, що економить час

Однак тим, хто вважає за краще таку каву, слід мати на увазі, що думають про неї вчені. Наприклад, в травні минулого року команда вчених-дієтологів і інженерів з Університету Коннектикуту провела експеримент з пластиковими кавовими капсулами, які багато людей використовують щодня. В анотації, опублікованій в журналі Current Research in Toxicology, дослідники заявили, що «всі зразки капсульної кави володіли естрогенною активністю».В капсулах були виявлені такі речовини, як бісфенол A і бісфенол F, бензофенон, 4-нонілфенол, дибутилфталат і диметилтерефталат. Однак, за словами вчених, для повного розуміння ступеня взаємозв’язку естрогенних хімічних речовин і їх можливого потенціалу потрібні додаткові дослідження.

В той же час, біомедик Джейкоб Янт з Медичного коледжу Університету штату Огайо зазначив, що активність естрогеноподібних хімічних речовин в кавових капсулах, виявлена ​​вченими, в 10 мільйонів разів нижча, ніж фактичний естроген.

zdorovia.com.ua
Adblock
detector